Özgür Ruhlu Çiftlere Harika Bir Öneri; Karavanla Balayı

Balayı dediğimiz, çiftlerin düğün sonrası yorgunluğunu atacağı, gezip eğlenip yıllar sonra anlatıp mutlu olacağı bir tatildir ve herkesin de tatil seçimleri farklıdır. Kimisi tatil köylerini sever, kimisi kıyı kasabalarında butik otelleri… Kimisi Paris’te balayı yapmak ister, kimisi ise Karavanda… Çünkü herkesi mutlu eden tatil özellikleri farklıdır. Şimdi size Karavanda balayı tatili yapmanın avantajlarından bahsedelim.

1 – Yer yön sınırlandırmanız yok. 5 yıldızlı bir otel içerisine hapsedilmiş durumda değilsiniz. Yemek saati diye bir şey olmadığından sabah bir gözünüz kapalı kahvaltıya koşturmanız gerekmiyor. Çünkü tatil bu… Karavanda balayı, saatinizi ve tüm tatil programınızı sizin yapacağınız anlamına gelir. Örneğin, harika bir gün doğumumu yakaladınız. Battaniyeye sarılıp sabah kahvenizi yudumlayarak gün doğumunu seyredebilirsiniz.

2 – Gece kamp ateşi yakıp, başında şarabınızı yudumlayabilir, doğanın muhteşem müziğini dinleyebilirsiniz. Belki dalga sesleri de eşlik eder size bu sırada. Kısacası romantik bir tatil yapabilirsiniz. Balayının da tam olarak böyle bir tatil olması gerekiyor zaten.

3 – Ege ve Akdeniz’in tüm güzel kıyılarını bir balayı tatiline sığdırabilirsiniz. Tek bir lokasyonda tatil yapmak zorunda değilsiniz. Karavanınız ile tatilinizi oldukça geniş bir alana yayabilir, nice güzel yer görebilir, tadını çıkarabilirsiniz.

4 – Küçük bütçelerle çok yer gezebilirsiniz. Hem düğün sonrası yorgunluğunu atamadan gittiğiniz lüks otele büyük paralar vermek çok saçma değil mi? Paranız cebinizde kalırken, tatiliniz unutulmaz olabilir.

5 – Gelinlik ve damatlığınızı yanınıza alın. Tüm duraklarınızda karavanınızla harika fotoğraflar çekinebilirsiniz. Bundan daha güzel düğün fotoğraf çekimi olamaz herhalde. Düşünsenize, muhteşem bir gün batımı, masmavi bir Ege kıyısı, romantik bir kamp ateşi ya da aşk kokan bir yaz yağmuru eşlik edebilir fotoğraflarınızda size… Bu arada gelin buketiniz ise bulunduğunuz yerin güzelliklerine uygun olarak, lavanta da olabilir, gül de… Hatta belki deniz kabukları süsler saçlarınızı…

Karavanda balayı işte bu kadar büyüleyici olabilir. Siz yeter ki ruhunuzu özgür bırakın. Karavanınızı hazırlayın, planınızı yapın ve yola çıkın. Karavanınızı güzelleştirmek ve sizin için kullanışlı hale getirmek ise bizden.


250 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör