Hakkımızda

   Demonte Karavan, insanların maceracı tutkularına hitap edebilecek, hayallerini gerçekleştirebilecekleri, yaşam alanlarındaki konfor ve kaliteden ödün vermeden, özgürce seyahat edebilecekleri çözümler üretmek  misyonuyla doğmuştur.
 

   Motosiklet ile çıktığımız rotalarımızdaki kamplarımızı ahşaptaki tecrübemizi ve tutkumuzla uzun suredir hayalimiz olan Campervan sektörüne girmek istedik ve 2018 yilinda Demonte Karavan ı kurduk. Karavancılık sektörüne girişimizle sadece bir ürüne Vw Transporter a kendimizi yönlendirdik ve geliştirdik. Yapmış olduğumuz Arge çalışmalarımız ve üretimlerimiz sayesinde Vw Transporter araçlarını kamp araçlarına çevirmekteyiz. Her zaman Avrupa standartlarını ve konforunu esas alarak geliştirdiğimiz araçlarımız ile Türkiye pazarına hakim bir marka haline gelerek Avrupaya açıldık.

Faliyetlerimiz Ingiltere, Almanya, Hollanda, Isvicre ve Fransadan sonra bir cok avrupa ulkesi ile devam etmektedir. 

   Üretimlerimizde ise yüksek kaliteli ürün kullanımından ödün vermiyoruz, 550m2 kapalı alanda,  yeni nesil teknolojileri araçlarımıza uygulamaya özen gösteriyoruz, kullanıcılarımıza keyifli deneyimler yaşatmanın gayesindeyiz. Tasarım, uygulama  ve üretim aşamalarında uzun yıllar sektörel deneyime sahip insan kaynağıyla çalışıyoruz.  Özellikle elektrik ve su sistemlerini uygularken güvenlikten vazgecmiyoruz, malzeme kullanimlarinda ise karavanlar için geliştirirmiş ürünler ile insan sağligini ön planda tutuyoruz. 

En önemli mottomuz "Tutkularina erisebildigin kadar mutlusundur." bizler gibi karavan tutkunu tüm dostlarimiza konforlu ve mutlu çozumler üretmeye devam ediyoruz.