Hakkımızda

   Demonte Karavan, insanların maceracı tutkularına hitap edebilecek, hayallerini gerçekleştirebilecekleri, yaşam alanlarındaki konfor ve kaliteden ödün vermeden, özgürce seyahat edebilecekleri cözümler üretmek  misyonuyla dogmustur.
 

   Demonte şirketler grubu sırasıyla 2011 yılında Demonte Ahşap ile ticari hayatına başladı.Kısa sürede sektörünün öncü firması haline gelen Demonte Ahşap 2500m2 kapalı alanda Ebatlama, PVC Bantlama, Minifix, CNC, Eğrisel Bantlama, PVC Kaplamalar, Ahşap Kaplamalar, Kenar Bantlama, CNC Ahşap ve dekorasyon konularında hizmet vermektedir. Demonte şirketler grubunun ikinci firması ise 2015 yılında kurulan, Demonte lazer metal kesimdir. Demonte lazer olarak TruLaser 3050, BYSTRONIC Fiber Lazer ve demir büküm makineleri ile 1500m2 de hizmetlerine devam etmektedir. Genel yapımızda 40 kişilik bir kadro ile öncü olduğumuz sektörlerde çalışmalarımız devam etmektedir.

 

   Motosiklet ile çıktığımız rotalarımızdaki kamplarımızı ahşaptaki tecrübemizi ve tutkumuzla uzun suredir hayalimiz olan Campervan sektörüne girmek istedik ve 2018 yilinda Demonte Karavan ı kurduk. Karavancılık sektörüne girişimizle sadece bir ürüne Vw Transporter a kendimizi yönlendirdik ve geliştirdik. Yapmış olduğumuz Arge çalışmalarımız ve üretimlerimiz sayesinde Vw Transporter araçlarını kamp araçlarına çevirmekteyiz. Her zaman Avrupa standartlarını ve konforunu esas alarak geliştirdiğimiz araçlarımız ile Türkiye pazarına hakim bir marka haline gelerek Avrupaya açıldık.

Faliyetlerimiz Ingiltere, Almanya, Hollanda, Isvicre ve Fransadan sonra bir cok avrupa ulkesi ile devam etmektedir. 

   Üretimlerimizde ise yüksek kaliteli ürün kullanımından ödün vermiyoruz, yeni nesil teknolojileri araclarimiza uygulamaya özen gösteriyoruz, kullanıcılarımiza keyifli deneyimler yasatmanın gayesindeyiz. Tasarım, uygulama  ve üretim aşamalarında uzun yıllar sektörel deneyime sahip insan kaynağıyla çalışıyoruz.  Özellikle elektrik ve su sistemlerini uygularken güvenlikten vazgecmiyoruz, malzeme kullanimlarinda ise karavanlar için geliştirirmiş ürünler ile insan sağligini ön planda tutuyoruz. 

En önemli mottomuz "Tutkularina erisebildigin kadar mutlusundur." bizler gibi karavan tutkunu tüm dostlarimiza konforlu ve mutlu çozumler üretmeye devam ediyoruz.