HAKKIMIZDA

Demonte Karavan, insanların maceracı tutkularına hitap edebilecek, hayallerini gerçekleştirebilecekleri, yaşam alanlarındaki konfor ve kaliteden ödün vermeden, özgürce seyahat edebilecekleri cözümler üretmek misyonuyla doğmuştur.

Tutkularına erişebildiğin kadar mutlusun…

Demonte Karavan olarak başladığımız keyifli serüven, öncesinde edindiğimiz uzun süreli motosiklet tecrübesi ve maceracı gezi tutkusu ile birleşerek günümüze kadar geldi. 2018 yılında Türkiye’deki campervan sektörüne yeni bir soluk getirmek amacıyla çıktığımız yolculuk, VW Transporter odağında ilerledi ve tek bir ürüne yönelen bu sistem ayrıcalıklı özellikler geliştirmemizi sağladı. 2021 yılında teknolojik gereksinimleri karşılayacak, aynı zamanda doğadaki bariyerleri kaldıracak çözümler üretmek amacıyla 700 m2’lik inovatif üretim tesisine geçiş yaptık. Bu tesisimizde tecrübelerimizin ışığında 2024 yılında modellerimizin arasına Fiat Ducato modelimizi ekledik.


Demonte Karavan’ı sadece Türkiye değil, Avrupa standartlarına uygun bir marka olarak geliştirerek sürdürülebilir büyüme çalışmaları yaptık ve modern araç çözümlerimizi Almanya Düsseldorf düzenlenen Caravan salonda ve Türkiye’nin en büyük fuarı olan Tüyap Karavanist fuarında her yıl sergilemekteyiz.


Modellerimizi sadece Türkiye de değil Almanya, Hollanda, İngiltere, İsviçre ve Fransa gibi pek çok Avrupa ülkesine ulaştırdık. Kaliteli üretim standartlarımız ve yenilikçi Ar-Ge çalışmalarımız ile VW Transporter ve Fiat Ducato araçlarını kamp araçlarına çeviriyor, kişiselleştirilmiş ve çok yönlü yaşam alanları oluşturuyoruz.


Kaliteden ödün vermeyen dayanıklı materyal seçimimizi modern ve estetik çözümlerle birleştiriyor, yeni nesil teknolojileri araçlara eklemeyi unutmuyor ve doğanın tam ortasında herkesin kendi zevklerine hitap eden keyifli bir konfor alanına sahip olmasını istiyoruz. Maceracı gezgin ruhunu çağın standartlarına uyarlıyor, kullanıcılarımızın yolculuk deneyimini mümkün olan en iyi hale getiriyoruz. Doğanın güzelliğine doğru bir seyahate çıkarken kendi standartlarınıza sahip olmak, limitleri zorlamak ve cesareti hissetmek için Demonte Karavan’ın kapsamlı donanımına ve özenli tasarımına sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Demonte – İstanbul

Satış – Showroom – Servis

+90 212 912 55 90

Ziya Gökalp Mah. Abdullah Paşa Cd. No:41, 34306 Başakşehir / İstanbul

Çalışma Saatleri

H.İçi : 09:00 – 18:00

Cmt.  : 09:00 – 13:00

Haritada Görün