HAKKIMIZDA

Demonte Karavan, insanların maceracı tutkularına hitap edebilecek, hayallerini gerçekleştirebilecekleri, yaşam alanlarındaki konfor ve kaliteden ödün vermeden, özgürce seyahat edebilecekleri cözümler üretmek misyonuyla dogmustur. 

Tutkularına erişebildiğin kadar mutlusun…

Uzun yıllar motosiklet ile çıktığımız rotalarımızdaki kamplarımızı ahşaptaki tecrübemizi ve tutkumuzla uzun suredir hayalimiz olan Campervan sektörüne girmek istedik ve 2018 yılında Demonte Karavan’ı kurduk. Karavancılık sektörüne girişimizle sadece bir ürüne VW Transporter a kendimizi yönlendirdik ve geliştirdik, 2021 yılında ise şirketimizin büyümesi adına atmış olduğumuz adımlarımız ile 700m2’lik yeni üretim tesisimize geçiş yaptık.


Yapmış olduğumuz Ar-ge çalışmalarımız ve üretimlerimiz sayesinde VW Transporter araçlarını kamp araçlarına çevirmekteyiz. Her zaman Avrupa standartlarını ve konforunu esas alarak geliştirdiğimiz araçlarımız ile Türkiye pazarına hakim bir marka haline gelerek Avrupaya açıldık.


Faliyetlerimiz Ingiltere, Almanya, Hollanda, Isvicre ve Fransadan sonra bir çok avrupa ülkesi ile devam etmektedir.


Üretimlerimizde ise yüksek kaliteli ürün kullanımından ödün vermiyoruz, yeni nesil teknolojileri araçlarımıza uygulamaya özen gösteriyoruz, kullanıcılarımıza keyifli deneyimler yaşatmanın gayesindeyiz. Tasarım, uygulama ve üretim aşamalarında uzun yıllar sektörel deneyime sahip insan kaynağıyla çalışıyoruz. Özellikle elektrik ve su sistemlerini uygularken güvenlikten vazgeçmiyoruz, malzeme kullanimlarinda ise karavanlar için geliştirirmiş ürünler ile insan sağligini ön planda tutuyoruz.

Demonte – İstanbul

Satış – Showroom – Servis

+90 212 912 55 90

Ziya Gökalp Mah. Abdullah Paşa Cd. No:41, 34306 Başakşehir / İstanbul

Çalışma Saatleri

H.İçi : 09:00 – 18:00

Cmt.  : 09:00 – 13:00

Haritada Görün