Demonte Karavan 2024 Almanya Düsseldorf Caravan Salon Fuarı’na Hazırlanıyor!

Dünyanın en büyük karavan fuarı olan Caravan Salon Düsseldorf, sadece bir fuardan öte, karavan ve kamp tutkunlarına yeni teknolojiler, sektörel bilgiler ve etkinlikler sunan popüler bir buluşma noktası. Karavan ve outdoor sektöründeki yeni trendlerin belirlenmesine katkı sağlayan fuar, tüm dünyadan farklı paydaşları bir araya getirerek küresel bir network kurmayı hedefliyor. Bu yıl 30 Ağustos, Cuma ve 3 Eylül, Pazar tarihleri arasında gerçekleşecek fuarın önde gelen katılımcıları arasında, önceki yıllarda olduğu gibi yerli Demonte Karavan markası bulunuyor. Demonte Karavan’ın Caravan Salon Düsseldorf için hazırladığı yeni modellerin inovasyon, konfor ve estetik detaylarıyla ilgi çekmesi bekleniyor.

Demonte Karavan Sektörün En Kapsamlı Fuarında Ürünlerini Tanıtacak

250.000 metrekarelik dev bir alanda düzenlenecek olan Caravan Salon Düsseldorf, 16 hollük kapalı showroom alanını ve açık hava sergisini kapsayacak. Her biri alanında tekil ve öncü özellik taşıyan ürünler; karavan, motokaravan, lüks karavan, kamp ekipmanları, teknoloji ve mobilya çözümleri gibi dev bir skalada sıralacak. Gösteriler, konuşmalar ve etkinliklerle desteklenen fuar programı, bütün ziyaretçilerine hem karavan ve outdoor sektöründeki en son yenilikleri tanıtacak hem de geniş bilgi ve deneyim merkezi ile yeni tecrübeler kazanmalarına yardımcı olacak. Dolu dolu planlanan bu programın yerel temsilcilerinden olan Demonte Karavan ise VW Transporter, Ford Custom ve Fiat Ducato tipi araçlara getirdiği en son eklentileri tanıtacak.

Özgürlüğünüze bu kadar yaklaşmışken, bilgilerinizi bırakın ve birkaç dakika içerisinde özelleştirilmiş karavan tekfinizi sunalım.

Fiyat Teklifi Alın

Ön yolcu koltukların döner tablaları ve arkadaki yatak olan üçlü koltuk birimleri, Stide ekibi tarafından hazırlanacak. Bu çözümlerin her biri, modele özgü olduğundan mümkün olan en güvenli ve konforlu kullanımı garanti edecek. Akredite testlerden geçirilerek fuar alanına götürülen modeller, Demonte Karavan ekibinin minimal ve estetik mobilya çözümlerine de sahip olacak. Her biri araca özel üretilen mobilyalar, temiz görünümü ile karavan yaşamına sadelik getirirken, yolculuk esnasında eşyaları verimli şekilde depolama görevi üstlenecek. İşlevselliği tasarım ile birleştiren parçaların tümü araç performansını desteklerken karusel dengeyi koruma amacı güdecek. Pop tavan, mobilya parçaları ve koltuk sistemleri ile fabrikada üretimi yapılacak ürünler, detaylı testler ve raporlamaların ardından yerinde ziyarete açılacak.

Demonte Karavan’ın Heyecanla Beklenen Modeli Ford Transit Custom da Alanda İncelenebilecek

Demonte’nin karavan tutkunlarına hitap eden yeni modelleri, sahip oldukları güvenlik, performans ve konfor gibi özellikler sebebiyle geçen yılki fuarda büyük ilgi çekmiş ve fuarın ardından, hem Avrupa hem Türkiye karavan sektörlerine hareket getirmişti. Bu yılın heyecanla beklenen modeli ise özellikle Volkswagen ve Ford ortak üretim bandından çıkan Ford Transit Custom olacak. Son teknoloji multimedya seçenekleri, kent içi kullanımı kolaylaştıran kompakt tasarımı ve modern kasası ile halihazırda karavan severlerin ilgi odağı olmayı başaran araç, Demonte Karavan ve Stide iş birliğinden çıkan özel eklentilerle birlikte sunulacak. 

İlgili kuruluşların çekme testlerine tabi tutulduktan sonra onaylanan üçlü koltuklar araç içinde incelenebilecek. Visco katmanlı yatak olabilen bu koltukların, sürüş güvenliğini ve konforunu artıran özellikleri sebebiyle kamp ve doğa severlerin beğenisini toplaması bekleniyor. Araç içinde ek aydınlatma ve havalandırma kazandıran pop-tavan, sinekli yan camlar, tenteler ve diğer mobilyalar ile merak uyandıran model, Demonte Karavan fabrikasındaki özenli ve titiz kontrollerle birlikte hazırlanmaya devam ediyor.

Son dönem yenilikleri takip eden teknolojik çözümleri ile alanın liderlerinden olan Demonte Karavan’ın, Caravan Salon Düsseldorf için hazırladığı diğer yaratıcı çözümler, müşteriler ve sektör paydaşları tarafından merakla bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir