Demonte Karavan 2024 Karavanist Fuarında Stide Koltukları ile Büyük Başarı Elde Etti

Türkiye’nin en büyük ve kapsamlı karavan fuarı Karavanist, bu yıl 6-14 Ocak tarihlerinde, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlendi. Karavanseverleri bir araya getiren prestijli fuar, karavan ve kamping sektöründen birçok değerli profesyoneli ağırlayarak ziyaretçilerine eşsiz bir deneyim sundu. Motokaravan ve mobilya ürünleri ile 8. Salon’daki yerini alan Demonte Karavan ise hem karavan yaşamına getirdiği yenilikçi tasarım detayları hem de kullandığı Stide markalı güçlü koltuk sistemleri ile kendi sektörünün yıldız isimlerinden oldu.

Konforu ve Şıklığı Bir Araya Getiren Stide Koltukları Karavanist 2024’e Damgasını Vurdu

Türkiye’de her yıl önemli ölçüde büyüme kaydeden aktif karavan sektöründen, en kaliteli ve sürdürülebilir markalarını ağırlayan Karavanist Fuarı bu yıl binlerce ziyaretçinin akınına uğradı. Sektör liderlerinin en inovatif ürünlerini ve hizmetlerini sergilediği fuar alanı çeşitli etkinlikler, paneller ve programlar ile desteklenerek ziyaretçilere unutulmaz bir deneyim sundu. Modern karavan dönüşüm hizmetleri veren Demonte Karavan standında tanıtılan karavanlardaki işlevsel ve konforlu Stide koltukları ise doğa ve kamp tutkunlarının gözde parçalarından oldu.

Özgürlüğünüze bu kadar yaklaşmışken, bilgilerinizi bırakın ve birkaç dakika içerisinde özelleştirilmiş karavan tekfinizi sunalım.

Fiyat Teklifi Alın

Her biri yüksek kalitede ve ince tasarım detaylarıyla üretilen Stide koltukları, kaza ve çarpışma test raporlarının hazır olması ile ekstra beğeni kazanırken, sunduğu işlevsel ve kullanışlı çözümler ile de ziyaretçilerden tam puan aldı. Kafalık, sırt eğimi ve emniyet kemeri konumu gibi unsurların tümünde kullanıcı rahatı düşünülen arka koltuklar, pratik şekilde visco katmanlı yatağa dönüşme avantajı ile beğeni topladı. Ön taraftaki yüksek dayanımlı koltuklar ise özellikle alt taraftaki ince ve güçlendirilmiş 360 derece döner tabla detayı ile dikkat çekti. Ek olarak her parçanın Demonte Karavan teşviki ile VW Transporter, Ford Custom ve Fiat Ducato gibi farklı araç modellerine özel ölçülerde üretilmesi de Stide koltuklarını ve markanın kendi tasarladığı diğer karavan mobilya parçalarını, kendi alanında farklı kılan unsurlar arasında yer aldı.

Fuarın En Çok Konuşulan Aracı Demonte Karavan Standında Yer Aldı

Karavanist 2024, önceki yıl olduğu gibi bu yıl da sektörün en önemli markalarını, kamp ve doğa tutkunları ile birleştirmiş olsa da fuar genelinde özellikle öne çıkan araç Demonte Karavan standında konumlandı. Yakın tarihte hem Volkswagen hem Ford tarafından müjdelenen ortak banda geçme projesinin ilk prototipi, Demonte Karavan’ın yaptığı çözümlerle buluşarak fuar alanında konumlandırıldı. Buna göre; içindeki yüksek teknolojili multimedya sistemi, akıllı çözümleri, konforlu ve lüks Stide koltukları ile diğer Stide koltuk parçaları, Ford Custom’ı fuarın parlayan yıldızı haline getirdi. Eski versiyonlara kıyasla çok daha dinamik ve sportif görünen, karartılmış arka pencere detaylı kasa tasarımı da Demonte Karavan’ın ilgi çeken ince dokunuşlarından biriydi.

Henüz resmi olarak satışa sunulmayan ve konsept olarak fuar tarihleri arasında tanıtım amacıyla hazırlanan yeni kasa Ford Custom, Stide mühendislerinin hızlı ve etkili faaliyetleri sonucu koltuk eklentileriyle birlikte geldi. Yenilenen modele özel tasarlanan koltuklar, her bir parçada hem ebat hem tasarım bakımından araç içi bütünlüğü korurken, kullanıcılar için günlük hayatı kolaylaştıran lüks bir konfor anlayışını tanıttı. Trafiğe ve satışa çıkmadan önce detaylı testlerden geçirilecek olan araç, şimdiden potansiyel alıcıların takibini yaptığı heyecanla beklenen bir model haline geldi. Ford Custom’ı doğa severlerin gözünde öne çıkaran eklentilerden bir diğeri ise yine, koltuğa ve araca özel tasarlanan ve iç mekandaki esnek kullanım kapasitesini artıran güçlendirilmiş raylı sistem oldu.

Geleneksel karavan yaşam alanını daha modern, konforlu ve güvenli hale getirmek üzere tasarlanan Stide koltuk sistemleri ile hemen tanışmak isterseniz, hemen buradan Demonte Karavan ekibine ulaşabilir ve aracınıza özel en inovatif geliştirmeler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir