Demonte Karavan’dan Yeni Bir Atak: 2024 Model Ford Transit Custom Modeli Akredite Testlerinden Geçti

2024 model Ford Transit Custom, hem modern görünümü hem de teknolojik özellikleri ile karavan yaşamını başkalaştıran araçlardan biri. Şehir içi kullanımına elverişli boyutlarına ek olarak yüksek performans ve güvenlik özellikleri sebebiyle de büyük ilgi gören araç, Demonte Karavan tarafından yürütülen titiz çalışmalar sonucu kamp tutkunlarının gereksinimlerini daha iyi karşılayacak hale geldi. Yenilenen modelden gelen güç ve performans avantajlarını, konfor ve rahatlık unsurları ile birleştiren Demonte Karavan, karavan yaşamında fark yaratan parçaların tümünde gerekli testlerden geçmeyi başardı.

Ford Transit Custom Baştan Sona Akredite Testlere Girdi

Yeni kasa Ford Transit Custom, piyasaya sürüldüğü ilk günden beri estetik detayları, şehir içi ve şehir dışı kullanıma uygun boyutları, her yerde hızlı bağlantı sunan teknolojik artıları ve daha pek çok özelliği ile gündemde olan modellerden. Demonte Karavan’ın Stide ile birlikte ürettiği yeni çözüm ise karavan kullanıcılarına ve kamp hayatına ekstra özgürlük ve keyif getirme vaatlerine sahip. Koltuk aksamlarının Stide, diğer mobilya ve depolama parçalarının ise Demonte Karavan tarafından üretildiği araç, yurt dışı standartlarına uygun akredite testlerinin tümünden geçerek sürüş güvenliği ve performanstaki kalitesini kanıtladı.

Özgürlüğünüze bu kadar yaklaşmışken, bilgilerinizi bırakın ve birkaç dakika içerisinde özelleştirilmiş karavan tekfinizi sunalım.

Fiyat Teklifi Alın

Volkswagen ve Ford ortak üretim bandından çıkan 2024 Transit Custom, Demonte Karavan’ın kullanım alanını maksimize eden mobilya çözümlerinin yanı sıra, yatak olabilen üçlü Stide koltuklarından oluştu. Araç karusel değişikliğini etkileyen hesaplamalara büyük özen gösteren Stide ekibi, 2024 Ford Transit Custom koltuklarını 12 tonluk çekme testine tabii tuttu. Akredite test kuruluşlarının bütün testlerinden başarılı şekilde geçen koltuklar, test raporunu aldıktan sonra ek mobilya detayları ve aksesuarları için Demonte Karavan atölyesine transfer edildi. 

2024 Ford Transit Custom’ın Avantajları Neler?

Sürüş güvenliği ve yol tutuş gücü gibi kullanım performansını olumlu etkileyen avantajlara sahip olan yenilenen Ford Transit Custom, Demonte Karavan ve Stide iş birliği ile çok daha konforlu hale geldi. Karavan yaşamına uygun çözümlerin tümünde titiz uygulamaların yapılması ve akredite raporlamaları, aracı en zorlu yollara bile hazır hale getirirken yolcu ve sürücü güvenliğini pekiştirdi. Alan verimliliği sunan uzun ömürlü ve estetik mobilyalar, dönüşümlü kullanımı ile işlev çeşitliliği sağlarken, araç içi temiz ve minimal görünümü destekledi. 

Konforlu LED paket özelliklerine sahip olan araç, ön tarafta ise sürücüsüne geniş multimedya seçenekleri sunarak yolculukları daha keyifli hale getireceğini kanıtladı. Bu yılın favori karavan modellerinden olması beklenen 2024 Ford Custom, özellikler şu artıları ile öne çıktı:

  • Mobil ofis ortamına uygun akıllı SYNC bağlantısı ve katlanır direksiyon kullanımı
  • Otomatik start-stop, dokunmatik el freni ve koldan vites gibi sürüş deneyimini iyileştiren detaylar
  • Otomatik klima, park sensörü, hız sabitleyici gibi dokunmatik ekran etkileşimli multimedya özellikleri 
  • Eco, kaygan, spor, çekme ve normal olmak üzere her koşulda en iyi araç performansı alma garantisi sunan 5 farklı sürüş modu
  • Geleneksel dizel motora ek olarak verimliliği ve yakıt tüketimini avantajlı hale getiren elektrikli (EV) ve şarj edilebilir hibrit (PHEV) motor seçenekleri
  • Alan verimliliğini ve kullanıcı konforunu artıran popup tavan çözümü
  • İç mekana doğal havalandırma ve aydınlatma avantajları sunan sineklikli arka pencereler

Yeni kasası ve yenilenen kompakt tasarımı ile 2024 yılında yollarda daha fazla görülmesi beklenen Ford Transit Custom, Demonte Karavan’ın akrediteli eklentileri sayesinde karavan ve kamp yaşamına çok daha elverişli. Siz de modeldeki ek özellikler ve size uygun diğer seçenekler hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, Demonte Karavan yetkililerine buradan ulaşabilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir