Karadağ Karavan Kamp ve Park Alanları

Doğaseverler ve açık havada vakit geçirmek isteyenler için en ideal lokasyonlardan olan Karadağ, tablodan fırlamış gibi görünen doğası ve endemik florası ile karavan tatiline çıkan herkesin görmesi gereken lokasyonlardan. Uzun plajları, el değmemiş ormanları ve görkemli zirveleri ile ziyaretçilerini etkileyen Karadağ, panoramik manzaralardan hoşlanıyorsanız sizin için de en doğru yol haritası olabilir. Ancak vahşi doğada kamp yapmanın yangın ve benzeri tehlikeler sebebiyle hoş karşılanmadığı ülkede gezerken, hangi noktalarda konaklayabileceğinizi ve ne gibi imkanlara sahip olacağınızı öğrenmekte her zaman fayda var!

  1. Safari Beach & Camping, Ulcinj

Safari Beach Camping, Karadağ’ın güney sahilindeki upuzun plajları ve turkuaz renkli sularıyla ünlü olan Ulcinj bölgesinde konumlanıyor. Dolayısıyla gelişmiş kamp olanaklarının yanı sıra; mavi bayraklı plajı ve masmavi deniziyle tam olarak yaz tatiline hitap eden imkanlar da sunuyor. Çam ağaçlarının bulunduğu geniş ve yeşil alandaki karavan park alanında ise hem çadır hem de bungalov konaklama seçenekleri mevcut. Ancak dileyen ziyaretçiler kendi araçlarını özel olarak ayrılmış gölge ve deniz manzaralı alanlara park ederek, bölgedeki tuvalet, duş, sıcak su, yeme-içme gibi imkanlardan faydalanabiliyor.

Özgürlüğünüze bu kadar yaklaşmışken, bilgilerinizi bırakın ve birkaç dakika içerisinde özelleştirilmiş karavan tekfinizi sunalım.

Fiyat Teklifi Alın
  1. Camp Resort Frutak, Danilovgrad

Danilovgrad bölgesinde bulunan Camp Resort Frutak, yoğun turist akının olmadığı sakin bir konuma sahip. Dolayısıyla Karadağ’ın gösterişli doğasını sessiz, sakin ve huzurlu bir çevrede deneyimlemek için en ideal seçeneklerden biri. Zeta Nehri’nin hemen yanında konumlanan kamp alanı, birkaç kilometrelik yürüme mesafesi içinde doğa harikalarından eski manastır yapısına kadar birbirinden farklı cazibe noktalarına sahip. Çadır ve karavan kamp için uygun olan alanda restoran ve bar gibi oldukça gelişmiş yeme-içme imkanları da mevcut.

  1. My Olive Garden Camp, Stari Bar

2500 yıllık eski bir tarihe sahip alanda konumlanan My Olive Garden Camp, adından da anlaşılacağı gibi zeytin ağaçlarıyla bilinen bir bölgede yer alıyor. Antik zeytinlikler arasındaki bu doğal kamp alanı, etrafındaki Rumija dağı ve hemen yanında akan Vruca  Rijeka nehri ile muhteşem bir yapıya sahip. Zeytin ağaçlarının gölgesinde serinlerken bütün gün doğal güzellikleri keşfedebilir veya Karadağ’ı farklı bir açıdan deneyimleyebilirsiniz. Üstelik burada konaklarken yakındaki tarihi yerleri gezme şansınız da var.

  1. Camp Podkraj, Virpazar

Sevimli bir Karadağ kırsalında yer alan kamp alanı, izole ve gözden uzak bir yerleşime sahip. Dolayısıyla Karadağ’ın doğasında kaybolmak için en müsait alanlardan biri. Çadır ve karavan konaklamasına uygun olan küçük bir aile işletmesi ve bu nedenle oldukça samimi bir ortama sahip. İçindeki mini yüzme havuzunda rahatlamak, Karadağ dağlarını ve doğasını izleyerek dinlenmek isterseniz, bu sevimli karavan park alanını tercih edebilirsiniz.

  1. Autocamp Naluka, Morinj

Autocamp Naluka, Kotor Körfezi’nin doğal güzellikleri ve tarihi zenginlikleri ile ünlü olan Morinj bölgesinde konumlanan popüler bir karavan park alanı. İçinde çadır alanlarının da bulunduğu kamp alanının en ilgi çekici yanı ise hem deniz hem nedir kenarında yer alıyor olması. Etrafındaki yemyeşil doğa ve bölgenin yüzlerce yıllık tarihi sayesinde misafirlerine oldukça zengin bir konaklama deneyimi sunan alan, aynı zamanda bot ve kano seferleriyle de ünlü. Atık su kullanımından organik atık dönüşümüne kadar aldığı sayısız eko kararlar sürdürülebilir yaşama öncülük eden bu doğal kamp alanını, Karadağ gezi rotanıza çekinmeden ekleyebilirsiniz.

Karadağ’ın muhteşem doğasını keşfetmenin sayısız yöntemi var. Ancak yol boyunca güvenliği ihmal etmeden en kuytu köşelere ulaşmak, bir yandan da evden uzak evinizde maksimum rahata sahip olmak için kişiye özel karavan çözümlerinden ilham almanız çok önemli. Buradan, Avrupa standartlarında hizmeti ile öne çıkan Demonte Karavan yetkililerine danışarak yola çıkmadan tamamlamanız gereken hazırlıklar hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir