Karavan da Yalıtım Nasıl Olmalı

Merhabalar karavan imalatında yalıtım konusu bir çok şekilde değerlendirilebilir. Biz bu yöntemlerden elastomeric kauçuk köpüğünü ele almak istedik.

Elastomerik kauçuk köpüğü halojensiz yapısıyla minimum zararlı emisyon salımı sağlar. Bu sebeple genellikle ulaştırmada, offshore platformlarda, petrokimya tesislerinde, denizcilik sektöründe ve kamu binalarında kullanılır. Ayrıca HF Formaldehit ve ağır metaller (kurşun, kadmiyum, cıva vs.) gibi zararlı maddeleri içermemesi birçok alanda güvenle kullanılabilmesini sağlarken, esnek yapısıyla da uygulama kolaylığı sunar. Biz araçlarımızda bu ürünü kullanmamızdaki en önemli sebeplerden biri sağlık açısından bir sorun teşkil etmemesi ve yangın riski taşımaması. Fakat bu her kauçuğun sağlıklı bir yapıya sahip olduğunu göstermez bu sebep ile biz karavan yalıtımında üretim ve sağlık sertifikalarına sahip markaları tercih ediyoruz.

Özgürlüğünüze bu kadar yaklaşmışken, bilgilerinizi bırakın ve birkaç dakika içerisinde özelleştirilmiş karavan tekfinizi sunalım.

Fiyat Teklifi Alın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir