Karavanda Kış Lastiği Seçimi

Karavanlar da kış lastiği seçimi konusu her zaman kullanıcıları düşündürmüştür. Ya firmaların üretim değerleri incelenir ya da tavsiye üzerine lastik seçimleri yapılır. Biz Avrupa da çok kullanılan ama ülkemiz de az bilinen Nokian WR C3 lastiğini tavsiye ediyoruz.

Karavanınız da WR C3 kullanmanızın size katacağı çok önemli unsurları var. Bunlar sırasıyla, ağır yüklere göre tasarlanmış olması, kuru yollarda yüksek hızlarda dahi sessiz ve güvenli yolculuk sunması (190KMH Destekler), karlı yollarda yüksek tutunma performansı ile şaşırtması en önemlisi ise yol kasislerinde kesilmeye dayanaklı yapısı;

Özgürlüğünüze bu kadar yaklaşmışken, bilgilerinizi bırakın ve birkaç dakika içerisinde özelleştirilmiş karavan tekfinizi sunalım.

Fiyat Teklifi Alın

NOKİAN TYRES ARAMİD LASTİK YANI TEKNOLOJİSİ
Beklenmedik durumlar için sağlamlık ve koruma. Son derece sağlam ve kesilmeye dayanıklı lastik yanı bileşeni son derece sağlam aramid lifleri içerir. Aynı malzeme havacılık ve savunma sanayilerinde kullanılır. Aramid lif lastik yanı kauçuğunu harici darbelere ve krank mili flanşına yaslanmaya dayanacak şekilde güçlendirir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir