Karavanda Webasto ile Isınma Konforu

Yılın bütün aylarında keyifli karavan seyahatleri planlamanın en temel unsuru iç mekandaki teknik donanımdır. Bunların başında gelen ısınma sistemleri karavan kullanımını sadece yaz aylarıyla sınırlamaz, aynı zamanda en sert ve zorlu hava koşullarına da uygun hale getirir. Elbette karavanda sıcak sudan havalandırmaya kadar değişen bir alanda ısınma konforu elde etmenin birden fazla yöntemi ve şekli vardır. Bunlar arasında dünya lideri bir marka olarak öne çıkan Webasto ise yaz-kış sorunsuz çalışan ısınma donanımları ile her türlü gereksinimi en iyi şekilde karşılar.

Karavanda Mükemmel Sıcaklık Webasto’da 

Karavan seyahati, yılın her mevsimi keyiflidir ancak özellikle sert ve zorlu hava koşullarının hakim olduğu kış aylarında, iç mekanda yeterli sıcaklık yakalanmazsa yolculuk bir anda bir an önce tamamlanması gereken bir külfete dönüşebilir. Otomobil ve gezi araçları için bir dizi nitelikli donanım ve ekipman geliştirerek dünyayı keşfetmeyi daha lüks ve keyifli hale getiren sektör lideri Webasto ise, en kötü hava şartlarında bile tam verimle çalışan karavan ısınma çözümlerine sahiptir. 

Özgürlüğünüze bu kadar yaklaşmışken, bilgilerinizi bırakın ve birkaç dakika içerisinde özelleştirilmiş karavan tekfinizi sunalım.

Fiyat Teklifi Alın

Karavan içindeki ideal sıcaklık 21° olarak bilinir fakat bu değer aslında kişinin hissettiği sıcaklık ile aynı değildir. Genel olarak birçok kullanıcı için 20°-23° arası sıcaklıklar karavanda ideal ısınmayı tanımlar. Fakat saate ve kişisel hisse bağlı olarak kimi zaman 18° gibi nispeten düşük sıcaklıklar bile iyi hissetmek için yeterliyken, kimi zaman 24° gibi yüksek bir değer bile soğuk hissettirebilir. Dolayısıyla karavanların homojen ve etkili şekilde ısıtılması, ısı derecesinin ise kişisel gereksinimlere göre ayarlanabilir olması Webasto ısınma çözümlerinin en önemli avantajları arasındadır. Dışarıdaki dondurucu soğuk karşısında içeride esnek ve rahat bir fiziksel yaşam sunan Webasto ısınma çözümleri, hem yolculuk hem park esnasında kullanıcılarına en ideal sıcaklık hissini sağlar.

Dizel Webasto Isınma Çözümlerinin Avantajları

Webasto ısıtıcıları her hava koşuluna dayanıklı ve güçlü ekipmanlardır. Dizel ısıtıcı olarak geçen bu yüksek performanslı ekipmanlar, ileri düzey test standartlarına uygun kalitede üretildiğinden farklı karavan tiplerine ve yaşam alışkanlıklarına uygun şekilde adapte edilebilirler. Dolayısıyla kişisel beklentilere, lokasyona ve karavanın teknik özelliklerine bağlı olarak en doğru Webasto ısıtıcı tercihini yapmak da mümkün olur. Konforu maksimuma çıkaran bu hava ısıtıcılarının temel avantajları ise şunlardır:

  • Araç motorundan bağımsız olarak dizel yakıt kullanarak çalışan Webasto ısınma sistemleri 7/24 kesintisiz şekilde kullanılır ve kullanıcısına yakıt özerkliği sağlar.
  • Sürüş ve park esnasında sorunsuz çalışan, dünyanın her yerinde geçerli bir kullanıma sahiptir. Yakıt ile besleme sayesinde yabancı ülke girişlerine uygun tüp bağlantı parçaları aramaya veya gaz tüpü değişimleri ile uğraşmaya gerek kalmaz.
  • Karavan dışına monte edilme özelliğine sahip olan webasto ısıtıcılar alandan kazandırır ve iç mekanda daha fazla boş alan elde etmeye yardımcı olur.
  • LPG tüpleri ile ısınmaya kıyasla çok daha hafiftir çünkü karavana yük bindiren ekstra tüp taşıma gereksinimini ortadan kaldırır ve 35 kilograma kadar yükten kazandırabilir.
  • Kademesiz modülasyon özelliği sayesinde sürekli ve homojen şekilde hava çıkışı sağlayarak iç mekan sıcaklığını sabit tutar.

Bunların yanı sıra; yenilikçi teknoloji geliştirilerek tasarlanan Webasto ısınma çözümleri, bağımsız ve otonom çalışan modellere de sahiptir. Bu da karavan yaşamındaki özgürlük ve esneklik hissini maksimuma çıkarır.
Karavan yaşamı her zaman macera doludur fakat bu, lükslerinizden ve konforunuzdan ödün vermeniz gerektiği anlamına gelmez. Doğanın kalbinde özgürlüğü derinden yaşarken sıcacık bir duş alabilir, wi-fi bağlantısı ile dilediğiniz filmi izleyebilir ve rahat bir yatağın ya da donanımlı bir mutfağın keyfini çıkarabilirsiniz. Bütün bunlara ek olarak diğer kişisel ihtiyaçlarınızı da karavan yaşamına dahil etmek isterseniz, buraya tıklayarak size özel çözümler geliştiren Demonte Karavan yetkilileri ile hemen bir görüşme düzenleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir