Karavanlar İçin En İyi Taşınabilir Soğutucular: Hangi Modeli Seçmelisiniz?

Güzel havanın ve doğanın keyfini çıkarmak için karavanla yolculuğa çıkmak harikadır. Ancak karavanınızda klima yoksa, özellikle yaz aylarında gece sıcaklıklarına dayanmak biraz zor olabilir. Her şeyden önce aracın kapasitesine, içinde kaç kişinin olduğuna ve gecenin nerede geçirileceğine göre yapacağınız doğru bir taşınabilir soğutucu tercihi ise size büyük konfor sunabilir. Gelin karavan kullanımına en elverişli taşınabilir soğutucu modellerini birlikte inceleyelim!

  1. Dijitsu VN11 Portatif Hava Soğutucu

Dijitsu VN11 16 litrelik geniş su tankı ile küçük alanları uzun süre serin tutan bir sulu soğutucu modeli. 6 farklı üfleme kademesine rağmen son derece sessiz çalışması bu ürünü özellikle gece kullanımı için ideal hale getiriyor. Buz takviyesi ile en sıcak günlerde bile yeterli soğutma işlevi sunan bu soğutucu, uzaktan kumanda üzerinden kontrol edilebildiğinden karavan seyahatlerinize büyük ölçüde konfor sunabilir. Dolayısıyla karavanda kullanışlı, yüksek performanslı ve rahat bir ürün arıyorsanız, Dijitsu sulu soğutucuyu tercih edebilirsiniz.

Özgürlüğünüze bu kadar yaklaşmışken, bilgilerinizi bırakın ve birkaç dakika içerisinde özelleştirilmiş karavan tekfinizi sunalım.

Fiyat Teklifi Alın
  1. Arçelik AC 60-30 Hava Soğutucu

Karavan kullanımı için en ideal taşınabilir soğutuculardan olan Arçelik AC 6030, şık ve kompakt tasarımı ile hem iç mekana uyum sağlayan hem de fazla yer kaplamayan bir ürün. Yüksek soğutma performansına ek olarak hava nemlendirme ve temizleme özellikleri bulunduğundan, karavan içindeki hava kalitesini ciddi düzeyde artırabilir. Nemlendirme özelliği sayesinde ise havanın nemsiz fakat sıcak olduğu yerlere düzenlediğiniz seyahatler için kurtarıcı çözümler sunabilir. Cihazda 8 litrelik tank, 3 farklı faz kademesi, ek buz aküleri ve uzaktan kumanda kontrolü gibi ek avantajlar da mevcut.

  1. Honeywell İyonizer Hava Soğutucu

Kısıtlı iç mekanlarda kullanılabilecek bir diğer şık ve güçlü portatif soğutuculardan olan Honeywell, 10 litrelik su deposu ve 40 wattlık üfleme şiddeti ile sıcak yaz ayları için en kurtarıcı seçeneklerden. Tankındaki suyu buharlaştırarak ortamı doğal olarak serinletmesi ise özellikle geceleri kapalı olan karavanlardaki hava kalitesi ve sağlık açısından fazlasıyla olumlu bir faktör. 3 farklı hız modu olan ürün LED göstergeli panel üzerinden veya uzaktan kumanda aracılığı ile kontrol edilebildiğinden, yattığınız yerden karavanınızdaki hava dengesini sağlama avantajı da sunuyor. Tekerlekleri ile kolayca hareket ettirilen ürün aynı zamanda son derece düşük enerji tüketimine sahip.

  1. Arctic Air Taşınabilir Soğutucu

Arctic Air taşınabilir soğutucu diğer modellere kıyasla çok daha az enerji ve yer kaplayan bir model, bu nedenle oldukça sınırlı karavan alanına sahipseniz tercih edebileceğiniz bir model. Masa veya tezgah üzerinde kullanıma bile elverişli olan ürün, fazlasıyla küçük olduğundan 10 watt’a kadar güç performansına sahip. Ancak su haznesine buz ekleyerek üflenen havayı daha soğuk yapmanız mümkün. Mini ebatlarına ek olarak USB bağlantısı ile çalışıyor olması da ürünün bir diğer avantajı. 15-20 metrekarelik alanlarda full tankla 6 saate kadar serinlik sağlayan bu mini soğutucuyu, en geniş campervan tipi karavanlarınızda bile rahatlıkla kullanabilirsiniz.Kabel Mini Portatif

  1. Kumtel HAC-01W

Neredeyse hiç yer kaplamayan Kumtel markalı mobil soğutucu, 4 litrelik deposu ve 3 farklı kademesi ile sağa sola dönerek geniş hava akışı sağlayan popüler bir model. Haznedeki su bitince otomatik kapanan ürün bu anlamda hem oldukça güvenli hem de avantajlı. Uzaktan kumanda kontrolü fazlasıyla kullanışlı olan bu mobil soğutucuyu karavanınızda istediğiniz yere taşıyarak kullanabilir ve özellikle sıcak yaz akşamlarında ideal serinlik elde edebilirsiniz. Ek olarak nemlendirme fonksiyonu bulunan modelde öncede programlama ve zamanlayıcı gibi kullanıcı memnuniyetini düşüren ek özellikler de mevcut.

Karavanınıza en uygun iklimlendirme çözümlerini ararken profesyonel bir ekiple iletişime geçmek isterseniz, buradan Demonte Karavan uzmanlarına ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir