Yunanistan Karavan Park ve Kamp Alanları

Yunanistan, karavan ve kamp tatili için en iyi alternatifler arasında. Antik çağlardan kalma zengin mirası, Akdeniz ve Ege boyunca uzanan sayısız koyu, mükemmel doğası ve yeme-içme kültürü ile bütün şartları sağlayan Yunanistan; aynı zamanda yalnız veya aile seyahati için de en ideal seçeneklerden biri. Her bütçeye hitap eden Yunanistan karavan park alanlarında ister mükemmel doğada vakit geçirebilir, ister doğa sporları yapabilir, isterseniz de zeytin ağaçlarının ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Bu kadar fazla opsiyonun olması çeşitlilik sağlasa da seçim yapmanızı zorlaştırabilir. Bu nedenle Yunanistan’a karavanlı bir seyahat planlamadan önce aşağıdaki öneri listemize göz atabilirsiniz!

  1. Camping Athens, Atina

Yunanistan’ın merkezinde, ev rahatında bir konaklama için tercih edebileceğiniz ilk seçenek Atina’ya sadece 7 km mesafede bulunan Camping Athens olabilir. Harika konumu sayesinde bütün kent imkanlarına kolay ulaşmanızı sağlayan bu camping, aynı zamanda konaklamanın oldukça keyifli olduğu bir bölgede yer alıyor. Yemyeşil doğası, cana yakın atmosferi ve yüksek hijyen standartları ile karavan seyahatinden beklediğiniz her şeyi bulabileceğiniz Camping Athens, bütün bunlara ek olarak restoran, bar, cafe gibi imkanları da ayağınıza getiriyor. Böylece uzun süreli veya günübirlik tatiller için tercih edilebiliyor.

Özgürlüğünüze bu kadar yaklaşmışken, bilgilerinizi bırakın ve birkaç dakika içerisinde özelleştirilmiş karavan tekfinizi sunalım.

Fiyat Teklifi Alın
  1. Armenistis Camping, Sitonya

Armenistis Camping, Sithonia yarımadasında yer alan, geniş ve nitelikli bir kamp yeri. Özellikle aile seyahatlerinde tercih edebileceğiniz bu konaklama, uzun ve temiz sahil boyunca uzanan konumu ile yaz tatilleri için birebir. Üstelik çeşitli spor ve müzik etkinliklerine ev sahipliği yapmanın yanı sıra sahip olduğu güvenli oyun alanları ile çocuklara da hitap ediyor. Son derece geniş bir alana yayıldığından farklı yaş gruplarından ve ihtiyaçlardan insanların beklentilerini karşılıyor. Ek olarak alanda market, bar ve restoran gibi pek çok işletme bulunuyor. Farklı büyüklükteki bungalov ev ve çadır konaklamalarının dışında, gölgeli karavan alanlarına sahip olan Armenistis Camping; hem ağaçların arasında harika bir deniz manzarası sunuyor hem de elektrik, sıcak su, içme suyu gibi imkanlar sağlayarak evinizle seyahat etmenizi kolaylaştırıyor.

  1. Camping Karda Beach, İyon Adaları

Yunanistan’ın İyon Adaları bölgesindeki Korfu Adası’nda yer alan Karda Camping, adanın başkentinden sadece 15 dakikalık mesafede. Bu nedenle ulaşımın son derece kolay olduğu bir konuma sahip. Geniş gölgeli park alanları nedeniyle karavan konaklaması için en ideal seçeneklerden olan Karda Camping; yüzme havuzu, çocuk oyun alanı, bar ve market gibi gelişmiş otel imkanları da sunuyor. Uzun çakıllı sahili ve Yunanistan’a özgü yemeklerin servis edildiği işletmeleri ile aradığınız her şeyi bu nitelikli kamp alanında bulmanız mümkün.

  1. Camping Sikia, Kato Gatzea

Panoramik deniz manzarası ve zeytin ağaçları arasında dingin bir tatil istiyorsanız, eski balıkçı kasabası Kato Gatzea’da yer alan ödüllü Sikia Camping’i ziyaret edebilirsiniz. Çadır ve otel konaklama imkanı sunan Sikia Camping, her türlü aracın rahatlıkla ulaşacağı özel karavan park alanlarına da sahip. Çok yıllık zeytin ağaçlarının gölgesinde, panoramik deniz manzarasında tatil avantajı sunan bu alan, günübirlik veya uzun süreli konaklamalarda yoğun olarak kullanılıyor. Ancak oldukça geniş bir bölgeye yayıldığından mahremiyeti bir sorun olmaktan çıkarıyor. Ayrıca uydu anteni ve güneş paneli kullanımına uygun alanlar sunarak, karavan konaklamasını daha konforlu bir hale getiriyor.

  1. Camping Koutsounari, Girit

Aileler arasında popüler olan bir diğer kamp alanı da, Girit Adası’nın Yerepatra bölgesinde konumlanan Koutsounari Camping. Deniz kenarında, temiz ve doğal bir çevrede yer alan bu seçenek; kumlu sahili ve geniş yüzme havuzu ile uzun süreli konaklamalar için oldukça ideal. Zeytin ağaçlarının arasındaki gölgeli karavan park alanları ile huzurlu bir tatili garantileyen bölgede, Yunanistan’ın mükemmel doğasını izleyerek keyifli vakit geçirebilirsiniz. Daha heyecanlı ve dinamik bir tatil içinse dönemlik düzenlenen doğa gezintilerine, dalış turlarına veya rüzgar sörfü etkinliklerine kayıt yaptırabilirsiniz. 

Siz de Yunanistan’a karavanla seyahat ederek rotanız üzerindeki farklı bölgeleri keşfedebilir veya öneri listemizden seçim yapabilirsiniz. Yol boyunca güvenliği ve maksimumda tutmak içinse buraya tıklayarak, Demonte Karavan uzmanlarından tavsiye alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir