Demonte Karavan 2024 Karavanist Fuarında Fiat Ducato Modelini Tanıttı

Demonte Karavan, Türkiye’nin en büyük ve kapsamlı karavan fuarı Karavanist 2024’ün katılımcılarından biriydi. Motokaravan ve çekme karavandan tiny house ve seyahat römork modellerine kadar kamp ve outdoor dünyasının en trend ürünlerinin sergilendiği fuar, 6-14 Ocak 2024 tarihlerinde İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenerek on binlerce ziyaretçi ağırlamıştı. Sektör katılımcılarından biri olarak 204 kişilik liste arasına adını yazdıran Demonte Karavan, dönüşümünü özel olarak yaptığı Fiat Ducato araç modeli ile hem diğer katılımcıların hem de ziyaretçilerin beğenisini kazanmayı başardı. 

Yenilenen Fiat Ducato Modeli Ne Sunuyor?

Aslında ticari araç segmentine dahil edilen Fiat Ducato, çok yönlü ve güvenilir bir araç olması sebebiyle dünya genelinde yoğun olarak kullanılıyor. Şehir içi trafikte manevra yapmaya imkan tanıyan hareket kabiliyeti ve park kolaylığı sunan kompakt tasarımı, bu aracı öne çıkaran avantajları arasında başlıcalarından. Demonte Karavan’ın dayanıklı, pratik ve güçlü bir sürüş deneyimi sunan Fiat Ducato üzerinde yaptığı yeni düzenlemeler ise onu, karavan hayatının vazgeçilmezlerinden biri haline getirmiş durumda.

Özgürlüğünüze bu kadar yaklaşmışken, bilgilerinizi bırakın ve birkaç dakika içerisinde özelleştirilmiş karavan tekfinizi sunalım.

Fiyat Teklifi Alın

15 m3 hacimli Fiat Ducato içine yapılan tasarım, markanın dönüşümünü gerçekleştirdiği diğer araç modellerinde olduğu gibi kullanışlı ve rahat Stide karavan koltuklarını kapsıyor. Ducato şasesine uygun şekilde özel ebatlarla ve tüm bağlantı parçalarıyla birlikte yerleştirilen koltuklar, ön taraftaki 360 derece döner koltukların yanı sıra, arka taraftaki yatak olabilen iki kişilik koltuklardan oluşuyor. Ön taraftaki koltukların arkaya dönmesi işlevselliği artırırken, sürüş sırasında sürücünün maksimum konfor ve diklik elde etmesini sağlıyor. Yatak olabilen koltuklar ise oturma pozisyonundaki mükemmel bel açısı ile omurga sağlığını desteklerken, zahmetsiz şekilde yatağa dönüşerek araç verimliliğini artırıyor. Her biri test raporlu ve akrediteli olan mekanizmalı koltuklar, Avrupa onayı alması sayesinde tüm dünya genelinde sorunsuz kullanım garantisi veriyor.

Yenilenen Fiat Ducato Modeli Kullanıcılarına Konforlu Eklentiler Sunuyor

Demonte Karavan’ın Karavanist Fuar kapsamında tanıtımını yaptığı Fiat Ducato, içindeki mekanizmalardan mobilyalara ve tüm aksesuarlara kadar en doğru çözümlerle birleşmiş bir araç. En küçük detayında bile alanında uzman markalarla çalışan Demonte Karavan, Ducato kullanıcıları için konforu ve güvenliği mümkün olan en iyi haline getirmiş durumda. Koltuklardan sonra araçtaki en dikkat çekici düzenlemelerden biri SCA markalı popup tavan eklentisinde yapılmış. Buna göre araç içinde ekstra ışık ve hava girmesini sağlayan tavan alanı, 4 kişilik yatak kapasitesini birkaç hamleyle 5 kişiye çıkarıyor. Tüm tavanı değil sadece sunroof alanını keserek eklenen tavan kısmı, bu sayede içeriye oldukça büyük bir yatak takılmasına izin veriyor.

Çok daha ekonomik bir çözüm olmasına rağmen kullanım açısından gerekli konforu sağlamayan açılı camların yerine, 90 derece açılan camlar ve bunlarla birlikte kullanılan termal ve blackout perdeler de karavan yaşam kalitesini artıran unsurlardan. Buna göre gerektiğinde güneşi kesen, içeriye sinek girmesini önleyen, kış aylarında ise termal etki yapan camlar aynı zamanda oldukça rahat bir açma kapama sistemi sunuyor.

Demonte Karavan’ın Akıllı Çözümleri Karavan Yaşamını Kolaylaştırıyor

Mutfak kısmında kullanılan ev tipi buzdolabı, kolay kontrollü gaz akış sistemi ve çelik gaz boru tesisatı ile Fiat Ducato en ince ayrıntısına kadar düşünülen zengin bir model. Tuvaletteki monoblok sistemi ile su kaçaklarını kesin olarak önleyen, alüminyum malzeme kullanımı sayesinde perde takma gereksinimini ortadan kaldıran araç depolama çözümleri bakımından da oldukça yenilikçi. Arka taraftaki depolama alanı, temizliği kolay ve latalı yatağın hemen altında konumlanıyor. Bu da istenen anlarda yatağı katlayarak depo alanına kolayca erişme imkanı sunarken, temizlik artısı sağlıyor. Ayrıca bisiklet ve motosiklet gibi büyük ebatlı ekipmanların araç içi hareketi önlemeden depolanmasına da izin veriyor.

Sigorta grupları, bataryaları, mobilya çözümleri ve tasarımı ile her anlamda işlevsel olan Fiat Ducato, hem oldukça güçlü hem de modern. Genel görünüm itibariyle göz zevkine hitap ederken işlevsellik, rahatlık ve performans detaylarını atlamayan bu araç hakkında daha fazlasını öğrenmek isterseniz, buradan bilgi alabilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir